قالب وردپرس درنا توس
خانه / علوم انسانی / دانلود پژوهش کارآموزی 50 ص

دانلود پژوهش کارآموزی 50 ص

دانلود پژوهش کارآموزی 50 ص

دانلود پژوهش کارآموزی 50 صدسته: گزارش کارآموزی و کارورزی
بازدید: 1 بار
فرمت فایل: zip
حجم فایل: 463 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 53

دانلود پروژه کارآموزی 50 ص
تحقیق پروژه کارآموزی 50 ص
مقاله پروژه کارآموزی 50 ص
پروژه کارآموزی 50 ص

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

فرمت فایل : ورد

قسمتی از محتوی فایل

تعداد صفحات : 53 صفحه

مقدمه فصل اول :آشنایی با مكان كارآموزی تاریخچه عینک مكان كارآموزی بخشهای مختلف شركت مقدمه یکی از اهداف اساسی وبسیار مهم سیاستگذاران ایجاد ارتباط منطقی و هماهنگ صنعت ومحیط کار با دانشگاه و دانشجو می باشد که هم در شکوفائی و رشد صنایع مؤثر بوده و هم دانشجویان را از یادگیری دروس تئوری محظ رهایی داده و علم آنها را کاربردی تر کرده و باعث می شود آن را در عرصه عمل ،آزموده و به مشکلات و نابسامانیهای علمی وعملی محیط کار آشنا شده و سرمایه و وقت خویش را در جهت رفع آنها مصروف نمایند، که برای جامعه ی در حال توسعه ما از ضروریات می باشد .
امروزه‌ اهمیت‌ كامپیوتر، به‌ عنوان‌ یكی‌ از لوازم‌ برقی‌ و الكترونیكی‌ در زندگی‌ و در نزد كسانی‌ كه‌ به‌ نحوی‌ در گیر این‌ «گرداب‌ گسترده‌ گیتی» هستند، آنها كه‌ از این‌ لوازم‌ و ابزارهای‌ الكترونیكی‌ برای‌ رفاه‌ و آسایش‌ بیشتر در زندگی‌ استفاده‌ می‌ كنند.
– كاملاً احساس‌ می‌ شود.
طبق تعریف کنونی فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد کامپیوتر ابزاری برای انجام محاسبات یا عملیات های کنترلی قابل بیان به صورت جملات عددی یا منطقی می باشد.
با وجود درستی، این تعریف و تعاریفی که در دیگر فرهنگ های لغت یافت می شود آنقدر عام هستند که هیچ تمایزی بین گونه های مختلف قدیمی، کنونی و بالقوه ی آینده قرار نمی دهند.
سئوالات پر مفهوم تر می توانند این ها باشند: انواع مختلف کامپیوتر کدام می باشد؟
یا ویژگی ها و قابلیت های متمایز کننده ی کامپیوترهای عصر حاضر چیست؟
مهندسی کامپیوتر (که گاه مهندسی سیستم های کامپیوتری هم نامیده می شود) یک شاخه کاری است که مهندسی الکترونیک و علوم کامپیوتر را ترکیب می کند.
یک مهندس کامپیوتر، یک مهندس الکترونیک است که تمرکز اصلی اش روی سیستم های رقمی است و کمتر روی فرکانس رادیویی ویا برق قدرت کار می کند.
از دیدگاه علوم رایانه، یک مهندس کامپیوتر یک معمار نرم افزار است که روی تبادل بین برنامه های نرم افزاری و قطعات سخت افزاری زیرین آن تمرکز می کند.
درجه علمی مهندسی رایانه از اوایل دهه ی 1996 م به وجود آمده است.
در بعضی از دانشگاه ها دانشکده ی خاصی برای رشته رایانه وجود دارد و در بعضی دیگر دانشکده برق و کامپیوتر با هم ادغام شده اند.
از آنجا که مهندسین رایانه روی الکترونیک و کامپیوتر تمرکز می کنند، برخورد کمتری با دروس دیگر رشته های مهندسی، مثل استاتیک یا دینامیک دارند.
و به جای آن با دروس پایه ای کامپیوتر سروکار دارند.
با این مقدمه شاید اهمیت و جایگاه کارآموزی برا ی ما روشنتر شده و با نگاهی دیگر به آن بپردازیم .
اینجانب نیز در طی مدت حضور خود در محل کارآموزی استفاده های علمی و عملی خوبی نموده ،هر چند با توجه به زمان محدود 240 ساعته به همه ریزه کاریها نمی توان واقف شد ،از اینرو شاید بهتر باشد واحد کارآموزی به دو قسمت تقسیم شده تا این نقیصه جبران گشته و ارتباط با محیط کار حفظ شود ،همچنین پیشنهاد میشود در صورت امکان تعامل بیشتری بین استاد کارآموزی و سرپرست و همچنین دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه بوجود آید تا دانشجو با تعهد بیشتری پا به عرصه عمل بگذارد .
تاریخچه عینک بنظر می رسد در زمان مصریها، یونانی ها و رومی های باستان هیچ گون

قیمت فایل فقط 13,200 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود پژوهش کارآموزی 50 ص , تحقیق پژوهش کارآموزی 50 ص , مقاله پژوهش کارآموزی 50 ص , پژوهش کارآموزی 50 ص

درباره ی علی صدوقی

مطلب پیشنهادی

دانلود گزارش کارآموزی دوره کاردانی اسانسگیری 153 ص.DOC

دانلود گزارش کارآموزی دوره کاردانی اسانسگیری 153 ص.DOC دسته: گزارش کارآموزی و کارورزی بازدید: 1 …